Yükleniyor...

ZAMBAK BENEKLİ EĞİTİM SETİ (3-4 YAŞ)

FİYATI: 100.00  TL

Stokta : VAR

Hitap ettiği grup :  3-4 yaş

Kitap adeti : 6

-Set yeni okul öncesi eğitim programı doğrultusunda gözden geçirilerek güncellenmiştir.

-Öğretmenler için kitapta işlenen konu ve kavramları destekleyen 3 boyutlu eğitim VCD’si bulunmaktadır.

-Kitaptaki çıkartmalar çocukların öğretmenlerini daha da zevkli hale getirilecek şekilde hazırlanmıştır

-Öğretmenler için hazırlanan yıllık ve günlük plan CD’si ve kitapçığı setle bire bir uyumlu olarak hazırlanmıştır. Setin daha verimli kullanılması konusunda büyük destek olacaktır.

-Kitaptaki etkinlikleri destekleyecek şekilde hazırlanan Aile Katılımlı Etkinlik Kitabım’daki faaliyetlerle çocuklar farklı sanat etkinlikleri yapma fırsatı bulacaklardır. Aile Katılımlı Etkinlik Kitabım’ın sayfaları, kullanım kolaylığı sağlaması için perforajlı olarak hazırlanmıştır.

-Kitapların daha eğlenceli hâle gelmesi için kartondan hazırlanan özel kesimli Maske ve Kitap Ayıracı da promosyon olarak verilmektedir.

-Öğretmenin daha eğlenceli eğitim ortamı hazırlamasına katkıda bulunmak için de El Kuklası hazırlanmıştır.

İÇERİĞİ

Okul öncesi dönemin bireyin tüm yaşantısını etkilediği, bilinen bir gerçektir. Bu dönemde çocuğa verilecek eğitimin, onun tüm yönlerini geliştirecek nitelikte ve zenginlikte olması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu bilinçle hazırladığımız Benekli Eğitim Seti’ni sizlerin beğenisine sunuyoruz.

3-4 yaş çocuklarının gelişim alanlarını destekleyici nitelikte ve yeni okul öncesi eğitim programına göre hazırlanan Benekli Eğitim Seti; Vücudum, Sağlığım, Ailem, Bitkiler, Hayvanlar ve Aile Katılımlı Etkinlik Kitabım olmak üzere altı kitaptan oluşmaktadır. Her bir kitap; içeriği, resimlemesi, özel kapak tasarımı, çıkartmaları ve eğitim VCD’si ile çocukların öğrenme ortamlarını daha zevkli hâle getirerek onların potansiyellerini geliştirmek amacı ile hazırlanmıştır.

Zambak
 
Taksit sayısı Her bir taksit tutarı Toplam fiyat
2 50.00  TL 100.00  TL
3 50.00  TL 100.00  TL
Yok

Mesajı gönderebilmek için lütfen şekilde gördüğünüz karakterleri soldaki kutucuğa yazın.