KATEGORİLER
Sepetiniz


Bilgisayar

Kültür>Yetişkin>Bilgisayar
App İnvertor İle Robotik Kodlama - Devrim Uzuner - Sıfırbir Yayınları
Aynı Gün Kargoda %10 İndirim
App İnvertor İle Robotik Kodlama - Devrim Uzuner - Sıfırbir Yayınları..
45,13TL 50,00TL
Vergiler Hariç:45,13TL
Unıty 3D İle Oyun Programlama - Timuçin Hatipoğlu - Kodlab Yayınları Unıty 3D İle Oyun Programlama - Timuçin Hatipoğlu - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %14 İndirim
Mobil oyun yapmak, mobil oyun yaparak para kazanmak, Andorid ve iOS platformları için markette yer alan oyunların benzerlerini ve daha iyilerini yapmak isteyen ya da daha önce hiç mobil oyun yapmamış, hatta program bile yazmamış ancak mobil oyun sektörüne girme heyecanı olanlar dahil herkesi kapsaya..
86,07TL 100,00TL
Vergiler Hariç:86,07TL
Scratch İle Programlama - Gökhan Su - Sıfırbir Yayınları
Aynı Gün Kargoda %3 İndirim
Scratch İle Programlama - Gökhan Su - Sıfırbir Yayınları..
58,46TL 60,00TL
Vergiler Hariç:58,46TL
Python 3 - Onur Sevli - Kodlab Yayınları Python 3 - Onur Sevli - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %8 İndirim
Python, az kod ile çok iş yapmayı sağlayan, nesne yönelimli, yorumsal, modüler ve yüksek seviyeli bir dildir. Basit bir sözdizimine sahip olan Python ile kolay ve keyifli bir şekilde masaüstü uygulamaları, web uygulamaları, veri analizi ve görselleştirme uygulamaları gibi pek çok alanda yazılımlar g..
78,29TL 85,00TL
Vergiler Hariç:78,29TL
Solidworks & Solidcam (Oku, İzle, Dinle, Öğren) - Ali Naci Bıçakcı - Kodlab Yayınları Solidworks & Solidcam (Oku, İzle, Dinle, Öğren) - Ali Naci Bıçakcı - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %28 İndirim
Günümüz üretim şartlarında hayatımızın bir parçası olan bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri, üretimin de vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bundan 5 ya da 10 sene öncesine kadar böyle bir gereksinim yoktu. Şimdilerde ise mesleki dallara özel, ek (Add-Ins) programların kullanılması herkesin..
251,96TL 350,00TL
Vergiler Hariç:251,96TL
Arduıno Projeleri - Ozan Damcı - Sıfırbir Yayınları
Aynı Gün Kargoda %10 İndirim
Algoritma Ve Programlama Mantığı - H.Burak Tungut - Kodlab Yayınları Algoritma Ve Programlama Mantığı - H.Burak Tungut - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %8 İndirim
Günümüz teknoloji çağında, hiç şüphesiz bilgisayarlar hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. İlerleyen teknolojilere paralel bir şekilde büyüyen pazar hacmi ve yazılım alanına olan talep sonucunda bu alana yönelik eğitimler ile eğitim yöntemleri ortaya çıkmış ve halen gelişmeye devam etmektedi..
78,29TL 85,00TL
Vergiler Hariç:78,29TL
Tım Cook (Apple'In Ceo'Su) - Leander Kahney - Sıfırbir Yayınları
Aynı Gün Kargoda %3 İndirim
Tım Cook (Apple'In Ceo'Su) - Leander Kahney - Sıfırbir Yayınları..
58,46TL 60,00TL
Vergiler Hariç:58,46TL
Python İle Veri Madenciliği - Caner Erden - Kodlab Yayınları Python İle Veri Madenciliği - Caner Erden - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %8 İndirim
Bu kitapta Python programlama dili ile veri madenciliği uygulamaları gösterilmiştir. Python programlama dili son zamanlarda en fazla kullanılan dil olma özelliğine sahip. Özellikle Yapay Zekâ uygulamalarında Python programlama diline olan rağbet artmaktadır. Bu kitapta Python programlama diline hızl..
78,29TL 85,00TL
Vergiler Hariç:78,29TL
Illustrator Cc - Yavuz Gümüştepe - Sıfırbir Yayınları
Aynı Gün Kargoda %10 İndirim
Illustrator Cc - Yavuz Gümüştepe - Sıfırbir Yayınları..
45,13TL 50,00TL
Vergiler Hariç:45,13TL
Docker Ve Konteyner Uygulamaları - Deniz Parlak - Sıfırbir Yayınları
Aynı Gün Kargoda %10 İndirim
Docker Ve Konteyner Uygulamaları - Deniz Parlak - Sıfırbir Yayınları..
45,13TL 50,00TL
Vergiler Hariç:45,13TL
C++ Eğitim Kitabı - M.Mastar-S.Eriş - Kodlab Yayınları C++ Eğitim Kitabı - M.Mastar-S.Eriş - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %7 İndirim
C++ dünyasına hoş geldiniz. Bilmelisiniz ki; bu kitabı bitirdikten sonra herhangi bir programlama dilini çok rahat öğrenebileceksiniz.C++'ı öğrenen, öğrenmeye çalışan herkese C'nin kesinlikle bilinmesi gerektiği vurgulanır. Bu kitapta, daha önceden hiçbir şey bilmenize gerek olmadan C++'ın nasıl ö..
111,62TL 120,00TL
Vergiler Hariç:111,62TL
Python Öğreniyorum - Gökhan Su - Kodlab Yayınları Python Öğreniyorum - Gökhan Su - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %3 İndirim
Bu kitapta, son zamanların en sevilen ve kullanışlı dillerinden biri olan Python 3, yenilikleri ile birlikte anlatılmıştır. Arayüz ve interaktif kabuk ile başlanıp, kullanılabilecek pek çok komut detaylıca ve örneklere dayandırılarak anlatılmıştır. Birbirinden öğretici, keyifli uygulama ve oyunlar i..
68,20TL 70,00TL
Vergiler Hariç:68,20TL
Photoshop Cs6 & Cc Özel Baskı (Renkli ) - Özge Mardi Bayar - Kodlab Yayınları Photoshop Cs6 & Cc Özel Baskı (Renkli ) - Özge Mardi Bayar - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %21 İndirim
Fotoğraf sanatı ve tasarımcı bakış açısıyla Photoshop’u inceleyen eşsiz olan bu eser, Masaüstü yayıncılık, web ve fotoğraf alanlarında Adobe Photoshop’un kullanımına yönelik püf noktaları ve uygulama örneklerini içerir.Photoshop şimdi daha çok gelişmiş bir grafik işleme aracı haline geldi. Özellik..
158,54TL 200,00TL
Vergiler Hariç:158,54TL
Modern Frontend Sıfırdan İleri Seviye Web Tasarımı - Erkan Kabil - Kodlab Yayınları Modern Frontend Sıfırdan İleri Seviye Web Tasarımı - Erkan Kabil - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %3 İndirim
Her geçen gün gelişen web teknolojileri ve bu teknolojilere artan taleplerle beraber sürekli olarak bir yenilikle karşılaşıyoruz. Bu yeniliklerle beraber hayatımıza yeni teknoloji kavramları da giriyor. Yeni geliştirilen projelerin kapsamının büyümesiyle beraber iş yükü artıyor ve bölünmek zorunda k..
116,98TL 120,00TL
Vergiler Hariç:116,98TL
Yapay Zeka - Atınç Yılmaz - Kodlab Yayınları Yapay Zeka - Atınç Yılmaz - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %8 İndirim
Yapay zeka günümüz teknolojisinde gerek uygulama alanları gerek ise düşünebilen cihazlar oluşturabilmek açısından oldukça önemli bir bilim dalıdır. İnsan gibi karar verebilen modeller üretebilme düşüncesi insanlar için çok eskiye dayanan bir durumdur. Zaman içerisinde değişik düşünce yapıları ile in..
78,29TL 85,00TL
Vergiler Hariç:78,29TL
Unıty3D İle Oyun Programlama - Mustafa Bayraktar - Sıfırbir Yayınları
Aynı Gün Kargoda %12 İndirim
Unıty3D İle Oyun Programlama - Mustafa Bayraktar - Sıfırbir Yayınları..
48,21TL 55,00TL
Vergiler Hariç:48,21TL
C# Çözümlü Soru Bankası - A.Ali Süzen-K.Kayaalp-M.Ali Şimşek - Kodlab Yayınları C# Çözümlü Soru Bankası - A.Ali Süzen-K.Kayaalp-M.Ali Şimşek - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %5 İndirim
Bu kitap C# ile programlamaya yeni başlayanlar veya programlama yeteneğini artırmak isteyenler için yazılmıştır. Akademisyen, Öğretmen ve Eğitmenlerin programlama öğretme veya öğrencilerin öğrenme süreçlerindeki soru üretememe sorunlarına bu kitap çözüm olacaktır. Kitap kapsamında özellikle progra..
71,54TL 75,00TL
Vergiler Hariç:71,54TL
Yeni Başlayanlar İçin Java - Mehmet Kirazlı - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %9 İndirim
Java programlama dili platformdan bağımsız olarak her işletim sistemi üzerinde çalışması, nesneye yönelik olması, güvenliği ön planda tutması, esnek olması, geniş kütüphane desteği ve daha bunun gibi birçok artıları ile tercih edilen bir dil olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bu yüzdendir ki Jav..
136,82TL 150,00TL
Vergiler Hariç:136,82TL
Veri Bilimi İçin Python - Bülent Çobanoğlu - Kodlab Yayınları Veri Bilimi İçin Python - Bülent Çobanoğlu - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %3 İndirim
Elinizdeki kitap özellikle veri bilimcileri için kapsamlı bir Python kitabıdır. Sayı Sistemleri, Veri Yapıları, Veri Tabanı, farklı ortamlardan veri Okuma/Yazma işlemleri, Veri Analizi, Veri Görselleştirme gibi veriye dair birçok konu anlatılmaktadır. Önemli konu başlıkları: Temel Programlama Kavr..
116,98TL 120,00TL
Vergiler Hariç:116,98TL
Sistem Ve Network Mühendisliği - Kayhan Kırbaş - Kodlab Yayınları Sistem Ve Network Mühendisliği - Kayhan Kırbaş - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %5 İndirim
Hepimizin bir network’te olduğu günümüzde, içinde bulunduğumuz teknolojiye ve bilgi sistemlerine ne kadar hâkimiz? Bilgisayarları yönetirken, bir sistem donanımı satın alırken, endüstriyel standartlardaki bir sistemi kurarken ve yönetirken aklınıza takılan sorularınızın hepsine artık tek bir kaynak ..
93,94TL 99,00TL
Vergiler Hariç:93,94TL
Python Projeler Ve Popüler Kütüphaneler - Burak Yıldız - Kodlab Yayınları Python Projeler Ve Popüler Kütüphaneler - Burak Yıldız - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %13 İndirim
Günümüzde Google, Instagram, Yahoo, Nasa gibi kuruluşlar tarafından tercih edilen ve gittikçe popüler olan Python programlama dili pek çok alanda kullanılmaktadır. Basit yapısı ve büyük yetenekleri sayesinde programlamaya yeni başlayan kişiler için öğrenilmesi kolay bir dildir. Sürekli güncellenen y..
156,65TL 180,00TL
Vergiler Hariç:156,65TL
Projelerle Yapay Zeka Ve Bilgisayar İle Görü - Ümit Aksoylu - Kodlab Yayınları Projelerle Yapay Zeka Ve Bilgisayar İle Görü - Ümit Aksoylu - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %13 İndirim
Bundan yüzyıllar önce İngiltere’de Buhar Makinesinin icadı, beraberinde bir devrimi getirmiştir. O zamana kadar tezgâhlarda el emeği ile yapılan üretim, yerini mekanik iş gücüne dayalı sistemlere bırakmıştır. Döneminin en önemli olaylarından olan sanayi devrimi, günümüze endüstriyel üretimi ve toplu..
156,65TL 180,00TL
Vergiler Hariç:156,65TL
Her Yönüyle Python - Fırat Özgül - Kodlab Yayınları Her Yönüyle Python - Fırat Özgül - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %15 İndirim
Python, öğrenmesi gayet kolay ve söz dizimi temiz bir programlama dilidir. Bu programlama dilini kullanarak yazılım geliştirme sürecinde verimliliği artırabilir, başka dillerle tamamlanması aylar sürecek bir çalışmayı haftalar, hatta günler içinde tamamlayabilirsiniz. Eğer hiç programlama deneyimini..
127,40TL 150,00TL
Vergiler Hariç:127,40TL
Her Yönüyle Php - İbrahim Çevrük - Sıfırbir Yayınları
Aynı Gün Kargoda %24 İndirim
Her Yönüyle Php - İbrahim Çevrük - Sıfırbir Yayınları..
91,73TL 120,00TL
Vergiler Hariç:91,73TL
Elektronik Devre Elemanları - Erdal Delebe - Kodlab Yayınları Elektronik Devre Elemanları - Erdal Delebe - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %18 İndirim
Elektronik devre elemanlarının çalışmasını incelediğimiz bu kitap; Temel Elektronik devre elemanlarının Direnç, Kondansatör, Bobin, Transformatör, Diyot, Transistör, Amplifikatörler, Opamlar, Osilatörler, Ölçü aleti ve Osiloskop Kullanımı, Elektronik Devre Simülasyonu, Baskı Devre Hazırlama konuları..
98,52TL 120,00TL
Vergiler Hariç:98,52TL
C/C++ Programlama - Bülent Çobanoğlu - Kodlab Yayınları C/C++ Programlama - Bülent Çobanoğlu - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda Ücretsiz Kargo %5 İndirim
Elinizdeki kitap, C ve C++ dilleri ile sıfırdan programlama (kodlama) öğrenmek isteyenler için önemli bir kaynaktır. C++ dili C dilini tamamen kapsadığından dolayı bir C++ programcısının C dilini öğrenmesi bir zorunluluktur. Kitapta bir örneğin hem C hem de C++ kodlaması bol örneklerle, farkları vur..
123,59TL 130,00TL
Vergiler Hariç:123,59TL
Bilgisayar Mühendisliğine Giriş El Kitabı - Fatih Kaplan - Kodlab Yayınları Bilgisayar Mühendisliğine Giriş El Kitabı - Fatih Kaplan - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %5 İndirim
Bilgisayar donanımı, yazılımı, donanım haberleşmesi ile ilgili süreçleri, yazılım çeşitlerini, işletim Sistemleri hakkında detayları ve sunucu işletim sistemlerini, programlama ve veri tabanını, veri yapıları, bilgisayar mimarisi ve algoritmaların analizi kavramları ile programlama soyut seviye konu..
71,54TL 75,00TL
Vergiler Hariç:71,54TL
Arduino ve Android İle Uzaktan Kontrol Sistemleri - Ahmet Raşit Petekçi - Kodlab Yayınları
Aynı Gün Kargoda %13 İndirim
Arduino ve Android İle Uzaktan Kontrol Sistemleri - Ahmet Raşit Petekçi - Kodlab Yayınları..
61,54TL 70,80TL
Vergiler Hariç:61,54TL
Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)